| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EUW-C18 230 V AC |
| Prekės ženklas | METZ CONNECT |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 3900 00 |
| ETIM | EC001438 |
| Galima vienfazio per maža įtampa | Yes |
| Galima vienfazio histerezė | Yes |
| Galima trifazio histerezė | No |
| Įtampos matavimo diapazono tipas | Kintamoji srovė |
| Elektrinės jungties tipas | Įjungimo jungtis |
| 1 įtampos matavimo diapazonas | 1-100 V |
| Maks. reguliuojamas aktyvavimo delsos laikas | 0.1 s |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 4250184120995, 4250184120995 |
| Plotis | 50 mm |
| Aukštis | 68 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |
| Galima trifazio per maža įtampa | No |
| Galima vienfazio per didelė įtampa | Yes |
| Galima trifazio per didelė įtampa | No |
| Su DC per mažos įtampos funkcija | Yes |
| Su DC per didelės įtampos funkcija | Yes |
| Su DC įtampos histerezės funkcija | Yes |
| 2 įtampos matavimo diapazonas | 10-300 V |
| Maks. leistinas aktyvavimo delsos laikas | 9.9 s |
| Maks. leistinas regresinės delsos laikas | 9.9 s |
| Maks. reguliuojamas regresinės delsos laikas | 0.1 s |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 2 |