| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EU-200 Testlead-Set CAT IV, 600 V EU-200 |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Priedo tipas | Matavimo kabelis |
| Srovės nešamoji galia | 16 A |
| Matavimo grandinės kategorija | CAT IV |
| Didžiausia darbinė įtampa | 1000 V |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969372251 |
| Komplekto versija | Yes |
| Įjungimo metodas | 4 mm apsauginis kištukas |
| Izoliacinės medžiagos tipas | PVC |
| Su dėklu / krepšiu | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |