| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ETITEC C-PV 550/20 |
| Prekės ženklas | ETI |
| ETIM | EC000941 |
| Įtampos apsaugos lygis | 2.1 kV |
| Nominali iškrovos padidėjimo srovė (8/20) | 15 kA |
| Nominali įtampa DC | 550 V |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Maks. PV įtampa | 550 V |
| DC (nuolatinės srovės)sistemos konfigūracija | No |
| IT sistemos konfigūracija | No |
| Tinklo konfigūracija TN | No |
| Tinklo konfigūracija TN-C-S | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3838895487937 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm |
| Konstrukcijos dydis | 2 moduliniai išdėstymai |
| 2 kategorijos tipas | Yes |
| Signalizavimas įrenginyje | Optika |
| Maks. nuolatinė įtampa DC | 550 V |
| Vientisojo laidininko maks. skerspjūvis (vientiso, vyto) | 35 mm² |
| Lanksčiojo laidininko maks. skerspjūvis (smulkių gyslų) | 25 mm² |
| Tinklo laidų konfigūracija TN-C | No |
| TN-S sistemos (tinklo) konfigūracija | No |
| Elektros tinklo konfigūracijaTT | No |
| Kita sistemos konfigūracija | Yes |