| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ETITEC B 275/25 (10/350) |
| Prekės ženklas | ETI |
| ETIM | EC001457 |
| Įtampos apsaugos lygis | 1.9 kV |
| Maks. nuolatinė įtampa AC | 440 V |
| Nominali įtampa AC | 400 V |
| Kategorija | 1 + 2 tipas |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3838757005613 |
| Pakavimo lygis 2 | 3838757005613, 3838895723707 |
| Pakavimo lygis 3 | 3838757005613 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm |
| Polių skaičius | 1 |
| Konstrukcijos dydis | 1modulinis išdėstymas |
| Signalizavimas įrenginyje | Optika |
| Vientisojo laidininko maks. skerspjūvis (vientiso, vyto) | 35 mm² |
| Lanksčiojo laidininko maks. skerspjūvis (smulkių gyslų) | 25 mm² |