| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ETIMAT RC 3p+N C32 |
| Prekės ženklas | ETI |
| ETIM | EC000042 |
| Nustatyta srovė | 32 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Išleidimo charakteristika | C |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 5 |
| Polių skaičius (bendras) | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 3838895750734 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Suprojektuotas gylis | 70 mm |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Srovės apribojimo klasė | 3 |
| Įtampos perviršiaus kategorija | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Apsaugotų polių skaičius | 3 |
| Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį | Yes |
| Galima papildoma įranga | Yes |
| Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 | 10 kA |
| Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia | 10 kA |