| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ETIMAT P10-DC 2p Z16 |
| Prekės ženklas | ETI |
| ETIM | EC000042 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Išleidimo charakteristika | Z |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Polių skaičius (bendras) | 2 |
| Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V | 10 kA |
| Pakavimo lygis 1 | 3838895798729 |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Srovės apribojimo klasė | 3 |
| Įtampos perviršiaus kategorija | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Apsaugotų polių skaičius | 2 |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 1-25 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 1-25 mm² |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | -25-55 °C |
| Galima papildoma įranga | Yes |
| Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 | 10 kA |