| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LABEL 8X27MM FORWARD |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000624 |
| Plotis | 0 mm |
| Išorinis diametras | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8712353800443 |