| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ESC-A-2x10-XLM62R1137A-R-BB-400A-24V |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430070722528 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 2070 mm |
| Gylis | 1040 mm |