| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ES114 WALL CONSOLE LIGHT 150 AISI304 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Plotis | 177 mm |
| Modelis | Išorinis |
| Aukštis | 80 mm |
| Ilgis | 32 mm |
| Kampo diapazonas | 90 ° |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Tinka kabelio tvarkymo sistemos pločiui | 150 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186091179 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 0 kN |