| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ES114 PARTITION BULK H=60 L=3m AISI304 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001000 |
| Modelis | L formos profilis |
| Ilgis | 3000 mm |
| Tvirtinimo tipas | Neprisukamas |
| Tinka vielos tinkleliniam padėklui | No |
| Tinka kabelinėms kopėčioms | No |
| Tinka kabelio kanalui | Yes |
| Pertvaros aukštis | 55 mm |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Montuojama perforuojant | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186092268 |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos kokybė | Rūdims ir rūgščiai atsparus plienas |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | Yes |