| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ES114 BODEMKOPPELPLAAT 330 AISI304 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002413 |
| Modelis | Išilginė jungtis |
| Jungties tipas | Jungtis su varžtu |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Tinka vielos tinkleliniam padėklui | No |
| Tinka kabelinėms kopėčioms | No |
| Tinka kabelio kanalui | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186092220 |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Ilgis | 200 mm |
| Pritaikyta tinklelio vielai | 60 mm |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | Yes |
| Tinka kabelių tvarkymo sistemos aukščiui | 110 mm |
| Horizontali sandūra su vyriais | No |
| Vertikali sandūra su vyriais | No |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Tinka kabelio tvarkymo sistemos pločiui | 330 mm |