| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ES111 LED LENS WHITE 300K |
| Prekės ženklas | Nowodvorski |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 9 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5903139934596 |