| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EPAK-VMR-3PH-PH |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Limit Switches
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8543 7090 00 |
| Plotis | 17.5 mm |
| Gylis | 89 mm |
| Perjungimo įtampa | 250 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Galvaninė atskirtis tarp įvesties ir išvesties | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 6944169733802 |