| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MKS MFS 1845 KB Cable routing trunking MKS 18, trunking width 45 |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 18 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | PVC |
| Ilgis | 2500 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Antibakterinis apdorojimas | No |
| Spalva | Baltas |
| RAL numeris | 9010 |
| Tvirtinimo tipas | Kita |