| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LE 1010 rws Channel LE, for cable storage, 2000x10x10, pure white Polyvinyl chloride |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
Mini kabelių kanalai |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Plotis | 12.6 mm |
| Be halogeno | No |
| Aukštis | 10 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | PVC |
| Ilgis | 2000 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Spalva | Baltas |
| RAL numeris | 9010 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5-60 °C |
| Tvirtinimo tipas | Apatinė perforacija |
| Smūgio stiprumas | IK06 |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | No |
| Su kanalo sujungimu | No |
| Apsauginė juostelė | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Permatomas | No |