| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LE 6060 lgr Channel LE, for cable storage, 2000x60x60, light gray Polyvinyl chloride |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Plotis | 57 mm |
| Be halogeno | No |
| Aukštis | 61 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | PVC |
| Ilgis | 2000 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Spalva | Pilkas |
| RAL numeris | 7035 |
| Tvirtinimo tipas | Apatinė perforacija |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Yes |
| Permatomas | No |