| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UTC4 FI G OR2 UTC4 FI with 2 protective contact sockets and FI/LS |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Medžiaga | Poliamidas |
| Plotis | 76 mm |
| Gylis | 85 mm |
| Ilgis | 218 mm |