| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 2007 35 LGR ISO-Nagel-Clip, 7mm, L35, light gray Polypropylene |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Kabelių laikikliai (klipsai)
|
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000363 |
| Forma | Apvalus |
| Spalva | Pilkas |
| Su vinimi | Yes |
| Vinies ilgis | 35 mm |
| Grūdinto plieno vinis | Yes |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Vinies diametras | 2 mm |
| Vamzdžio užfiksavimas | No |
| Permatomas | No |
| Dvigubas modelis | No |