| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Energy pillar aluminium MSR20-1400S4-FP IP44 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Energijos stulpelis |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399346583 |
| Spalva | Aliuminis |
| Plotis | 200 mm |
| Aukštis | 1400 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |