| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ENERGY METER LCD FOR CT |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Elektros skaitikliai
|
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Maks. srovė (Imax) | 6 A |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP51 |
| Impulsų dažnis | 3200 Imp/kWh (kvarh) |
| Poliškumas | 3 laidininkai/4 laidininkai |
| Nominali įtampa (Un) N-L | 100-277 V |
| Nominali srovė (In) | 1 A |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823461410 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823461403 |
| Modelis | Matavimo transformatorius |
| Tinka | Pirkimas / pristatymas |
| Rodmens tipas | Skaitmeninis |
| Bendras skaičius (skaitiklis) | 8 |
| Matuoklio tipas | Elektroninis |
| Sąsajos tipas | M šyna |
| Kilovatvalandžių skaitiklio energijos tipo versija | Efektinė galia ir reaktyvioji galia |
| Kilovatvalandžių skaitiklio tarifinis modelis | Du tarifai |
| Tarifo kontrolė | Išorinis |
| Išleidimo mechanizmas | Yes |
| Kalibruotas | Yes |
| Patvirtinimas | Matavimo priemonių direktyva |
| Impulsinė išvestis | Elektrinis |
| Impulsų tipas | S0 |
| Tikslumo klasė | C |
| Apkrovos profilio matavimas | No |
| EEC40 parašas | No |
| Su blokavimo kodu | No |
| Nominali įtampa (Un) L-L | 100-480 V |