| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ENDURA STYLE DALLAS WALL DG LEDV |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
Sieniniai ir lubiniai šviestuvai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 104 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 126 mm |
| Aukštis / gylis | 140 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 9 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 700 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 77 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075835184 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075835191 |