| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ENDING CAP FOR POLES CLOSED SEG 48-K |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 48 mm |
| Aukštis | 36 mm |
| Priedo tipas | Antgalis |
| Ilgis | 48 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217412004 |
| Spalva | Pilkas |
| Diametras | 48 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |