| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | endcap f BKFDE250065 w foil f sealing |
| Prekės ženklas | Hager |
| Suderintos sistemos kodas | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Tinka grindų kanalo įtekėjimo ertmei (uždarai) | No |
| Tinka po grindimis einančiam viršutiniam atviram kanalui | Yes |
| Tinka po grindimis einančiam viršutiniam uždaram kanalui | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4012002240434, 4012002240434, 4012002240434 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Niveliavimo diapazonas | 65-110 mm |