| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | End piece L 53 B 19 H 33 colour: black |
| Prekės ženklas | RZB |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 19 mm |
| Aukštis | 33 mm |
| Priedo tipas | Antgalis |
| Ilgis | 53 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4051859367796, 4051859367796 |
| Spalva | Juodas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |