| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | End cap for S-TRACK 3-phase track, black |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 33 mm |
| Aukštis | 32 mm |
| Priedo tipas | Antgalis |
| Ilgis | 35 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163161305 |
| Spalva | Juodas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |