| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ENCLOSURE COVER FLAT SIZE3 OU=43 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002503 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | 1, 2 |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | 21, 22 |
| Pakavimo lygis 1 | 4251510743116 |
| Plotis | 271 mm |
| Aukštis | 271 mm |
| Gylis | 137 mm |
| Plokščių flanšų skaičius | 1 |