| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Encl. with multi meter horizontal |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426101517 |
| Plotis | 280 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Gylis | 370 mm |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Yes |
| Suprojektuotas gylis | 165 mm |
| Su montavimo bėgiais | Yes |