| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EMPTY PILLAR SMART-K FIRE IP56 ON TURRET |
| Prekės ženklas | Scame |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000261 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP56 |
| Pakavimo lygis 1 | 8001636280769 |
| Plotis | 810 mm |
| Aukštis | 340 mm |
| Gylis | 260 mm |