| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EMPTY PILLAR SMART-C FIRE IP56 |
| Prekės ženklas | Scame |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000261 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP56 |
| Pakavimo lygis 1 | 8001636282336 |
| Plotis | 1.4 mm |
| Aukštis | 580 mm |
| Gylis | 450 mm |