| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Emergency shutdown control device - 2 NO/NC - 5 A - 24 V= - RAL 9003 |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Intruder Alarm Systems
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001765 |
| Plotis | 90 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 57 mm |
| Pranešimų sistemos tipas | Kita |
| Radijo sistema | No |
| Su stiklo disku | No |
| Su popieriniu gaubtu | Yes |
| VdS priimtas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3414970520579 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414970520586 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414970606983 |