| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Emergency lighting units |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8507 6000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 12.8 V |
| Modelis | Ličio jonų |
| Pajėgumas | 6 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210761367, 9006210761367 |
| Plotis | 50 mm |
| Svoris | 220 g |
| Ilgis | 126 mm |
| Baterijų pakuotė | No |
| Elementų skaičius | 4 |