| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Emergency lighting units |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 6 V |
| Modelis | Nikelio kadmis |
| Pajėgumas | 4.5 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210400228, 9006210400228 |
| Plotis | 37 mm |
| Svoris | 640 g |
| Baterijų pakuotė | No |
| Elementų skaičius | 5 |