EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM image 1
EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
EAN: 3606480152009
MPN: NSYCAP125LE
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Ventiliacijos priedai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 9000 00
ETIM EC000331
Montavimo metodas Prisukamas montavimas
Plotis 180 mm
Aukštis 240 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis 125 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis 800 mm
Maksimaliam ventiliatorių skaičiui 1
Diametras 0 mm