| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ELECTRICAL OUTLETS-USA GREY |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
DIN Rail Socket Outlets
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 15 A |
| Nustatyta įtampa | 125 V |
| Su vaikų apsauga | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823458939 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823458922 |
| Modelis | Amerikos nacionalinis standartas |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Suprojektuotas gylis | 61 mm |
| Lizdo išvesčių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Su kontroline lempa | Yes |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 0 |
| Aktyvių kaiščių skaičius (plokštuma) | 0 |
| Apsauginis apvalus įžeminimo smaigas | No |