| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Elbow 90° for drainage pipe KOPODREN diameter 80 mm. |
| Prekės ženklas | KOPOS |
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3917 4000 00 |
| ETIM | EC001493 |
| Spalva | Juodas |
| Medžiagos kokybė | PE |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Nupoliruotas paviršius | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8595057622791 |
| Modelis | Tvirtas |
| Išorinis diametras | 0 mm |
| Be halogeno | No |
| Forma | Išorinė ir vidinė pusės lygios |
| Vidinis diametras | 80 mm |
| Vidinis spindulys | 0 mm |
| Palinkimo kampas | 90 ° |