| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EK 600-02/10 Electronic-Key |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Video Surveillance
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8523 5200 00 |
| ETIM | EC001770 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP68 |
| Galia virš eterneto | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 4056138014200 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 57 mm |
| Modelis | Kita |
| Aukštis | 25.2 mm |
| Gylis | 9.5 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -20-55 °C |
| Jungiamas į tinklą | Yes |
| Nuskaitymo strategija | Duomenų laikmena |
| Maks. asmenų skaičius | 500 |
| Maks. durų skaičius | 99 |
| Susiejimas su PC | Yes |
| Autonominis | Yes |
| Sąsajos tipas | Nėra |
| Signalizavimas | Kita |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
Electronic-Key sleutel in verbinding met de Electronic-Key leesmodule ELM 600-… (Verpakkingseenheid 10 stuks.)