| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EINDPL. WGX-ES170X72 OPTIONEEL |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Plotis | 72 mm |
| Modelis | Asimetriškas |
| Gylis | 170 mm |
| Tinka | Kairė/ dešinė |
| Storumas | 0 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Tvirtinimo tipas | Susegamas |
| Bendras gaubtas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480340093 |
| Spalva | Kita |
| Be halogeno | Yes |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas |
| Apsauginė juostelė | No |