| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Eindkap Swifts H100 |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
DIN bėgelio galinis dangtelis
|
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC000475 |
| Plotis | 0 mm |
| Modelis | Antgalis |
| Gylis | 0 mm |
| Tinka | C profilis |
| Ilgis | 320 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Spalva | Geltonas |