| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ei603TYC Lithium Domestic Heat Detector |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 120 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Ilgis | 120 mm |
| Pirminis srovės tiekimas | Baterija/ akumuliatorius |
| Reakcijos temperatūra | 58 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191353018 |
| Veikimo principas | Šiluminis maksimumas |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | Yes |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Litis |
| Darbui tinkle pritaikomas maks. kiekis | 14 |
| Tikrinimo / pauzės mygtukas | Tikrinimo mygtukas |