| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EI262 CO Detector 230V lithium battery RF |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 42 mm |
| Aukštis | 126 mm |
| Ilgis | 150 mm |
| Reakcijos temperatūra | 40 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191351175 |
| Tiekimo įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Veikimo principas | Optika |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Litis |