| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ei208DW-Detect. CO Pile Lithium + ecran |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 105 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Garsumas | 85 dB(A) |
| Ilgis | 120 mm |
| Reakcijos temperatūra | 40 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191351199 |
| Tiekimo įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Veikimo principas | Optika |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Litis |
| Tikrinimo / pauzės mygtukas | Tikrinimo mygtukas |