| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ei200MRF-Module RF pour Ei208W et 208DW |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Žalias |
| Plotis | 105 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Ilgis | 55 mm |
| Reakcijos temperatūra | 40 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191352189 |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |
| Darbui tinkle pritaikomas maks. kiekis | 12 |