| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EH3AE0EI EH-3 FIXATION KIT MOUNT. PLATE DIN0-DIN1 ; EH3AE0EI |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Montavimo priedai ir dalys
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815240034 |