| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EFI-4 40/0,03A, A, UT Earth Leakage Circuit Breaker |
| Prekės ženklas | ETI |
| ETIM | EC000003 |
| Įtampos tipas | Kita |
| Nustatyta srovė | 40 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Polių skaičius | 4 |
| Nominali gedimo srovė | 30 A |
| Srovės nutekėjimo tipas | A |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 10 kA |
| Srovės padidėjimo intensyvumas | 3 kA |
| Dažnis | 50 Hz |
| Pakavimo lygis 1 | 3838895586937 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |