| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EF MENVIER ADD PULL STATION SINGLE |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 83 mm |
| Aukštis | 121 mm |
| Gylis | 85 mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Pranešimų sistemos tipas | Ugniagesių komandos pavojaus signalas (raudonas) |
| Radijo sistema | No |
| Su stiklo disku | No |
| Su popieriniu gaubtu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5021621251652 |