| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ED8 300 mm x 300 mm x 300 mm , 0 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
DIN bėgelis
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| Modelis | Specialūs profiliai |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617392088 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011617392088 |
| Aukštis | 7.5 mm |
| Medžiagos storis | 1 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Skylmušio forma | Kvadratinė anga |
| Gręžimo skylės centrinis atstumas | 480 mm |