| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Interior Fitting System ED139P4 88×16×34.5MM |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617626046 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011617626046 |
| Plotis | 16 mm |
| Aukštis | 88 mm |
| Gylis | 34.5 mm |
Cover bracket, 88 mm high, for mounting (inserting, turning) on EDF and WR profile rails, as well as for latching a partition wall on; to be used when installing devices at greater depths or with busbar systems; packaging unit — 4 pieces.