| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp Philips EcoClassic 42W E27 R80 25D 1CT/10 SRP |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 112 mm |
| Diametras | 81 mm |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2800 K |
| Lempos galia | 42 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900835304 |