| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Distribution Board BC-U-1/18-ECO Flush 1 Row 18 Modules IP40 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Small Distribution Boards
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Dangčio modelis | Uždarytas |
| Pravažiuojančių durų signalas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4015082803551 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 265 mm |
| Aukštis | 115 mm |
| Gylis | 420 mm |
| RAL numeris | 9003 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Suprojektuotas gylis | 70 mm |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Suprojektuotas aukštis | 0 mm |
| Dangčio tipas | Durys |
| Suprojektuotas plotas | 0 mm |
| EMC versija | No |
| Galimas praplėtimas | No |
| Vidinis gylis | 98 mm |
| DIN bėgiai | Yes |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 18 |
| Uždarymo tipas | Kita |
| Permatomas gaubtas / durys | Yes |
| Su užraktu | No |
| Įžeminimo gnybtų blokas | No |
| Neutralus gnybtų blokas | No |
ECO Compact distribution board, flush mounting, white RAL9003, IP40 degree of protection to IEC/EN 62208, 18 module units, 1-row, protection class 2, totally insulated, approved for building service distribution boards in accordance with IEC/EN 61439-3 VDE 0660-600-3, enclosure completely made of ABS, for installing switching and protective devices, in accordance with dimension standard DIN 43 880, with an installation depth of 70 mm, AC 400 V, roHs-compliant, consisting of a plastic base with a top hat DIN-rail made of galvanized sheet steel, finger-proof IP2X neutral and protective conductor terminals , knockout cable entries on top and bottom, top with 46-mm device opening, transparent hinged flap flush with the front and featuring open-position latching, operator only with screw closures, top with sealable bottom, including inscription labels.