| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EC 602-03 DE Input controller |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Valdyti |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739363551 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Plotis | 107 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Instaliacinis metodas | Nepriklausomas nuo sistemos |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 6 |